[Toplam:2    Ortalama:3/5]

Çiğli Arçelik beyaz eşya ve klima kombi teknik servis, alanında uzman ekipler ile çiğli halkına buzdolabı, klima, kombi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve fırın ürünler için teknik destek hizmeti sunmaktayız. Arçelik markalı buzdolabı, klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ürünlerine sahipseniz, bizi “0 536 574 74 12” nolu numaramızdan arayabilirsiniz . Çiğli Arçelik teknik – tamir servisi olarak haftanın her günü hizmetinizdeyiz.

Arçelik Kombi servisi, konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ve güleryüz ile, siz değerli kullanıcılarımıza 7/gün servis hizmeti sunmaktayız. Çiğli Arçelik kombi arıza,bakım ve onarımı konusunda tecrübeli olan Çiğli Arçelik kombi servisi,”ER TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ” kombilerin bitmiş olan garanti sürelerini uzatmaktadır.

Arçelik, kombi teknik servis olarak bitmiş olan garanti sürelerini Çiğli Arçelik kombi servisi olarak siz değerli kullanıcılarımızın onayı ile tekrar uzatabilmekteyiz. Arçelik servisimiz sizlere her türlü konuda yardıma her zaman hazırdır. Çiğli Arçelik servisi’mizi çekinmeden arayabilirsiniz. Arçelik servisi’miz, her yıl rutin olarak sizleri, kombi bakım zamanlarınızın geldiğini sizlere bildirir. Sizler unutmuş olsanız bile bizler Çiğli Arçelik servisi’niz olarak Çiğli Arçelik kombi bakımınızı siz değerli kullanıcılarımıza hatırlatmakta mükellefiz.

Kış aylarında yorulmuş olan Arçelik kombi cihazının, herhangi bir problemi olup olmadığını öğrenip, daha büyük Arçelik kombi arızasına meyil vermeden, sorunlara yol açmadan ve kısa süre içerisinde çözüm yoluna ulaşarak, erken teşhis yaparak, kullanıcı memnuniyeti ve dolayısıyla kullanıcının cebini düşünmektedir. Çiğli Arçelik kombi servisleri, olarak kendimize ilke edinmişizdir.

Çiğli Arçelik kombi, uzun yıllar boyunca çalışabilen ve çok az sorun çıkartan cihazlardır. Arçelik Servis,olarak bu durumun devam edebilmesi için kombi cihazının yıllık periyodik bakımı yapılması gerekmektedir. Bu olay sizin doğal gaz faturanızın da daha az gelmesini sağlayacaktır. Hem de enerji ve yakıt tasarrufu sağlayacaktır.

Çiğli Arçelik kombi, uzun yıllar boyunca petek temizliği yapılmamasından dolayı içleri kireç ve çamur tabakası dolmuş olabilir.Bu olay sizin radyatörlerin ılık olması veya dolayısıyla uzak peteklerin soğuk olması demektir.Bu durum sizin çok yüksek doğal gaz faturası ödeyip konfor sağlamaması demektir. Petek temizliğini uzman ekiplerimize yaptırmanız gerekebilir, Çiğli Arçelik servisi.Bizler sizin için buradayız. Çiğli arçelik.